Naklejki świecące

Polski

Naklejki fluorescencyjne

Bardzo często uważa się, że naklejki fluorescencyjne świecą w ciemności. Jest to jednak błędne przekonanie. Naklejki fluo mają bowiem inne zadanie – są doskonale widoczne w dzień dzięki pokryciu specjalną farbą. Efekt ten wzmagają jeszcze używane przeważnie na tego typu produktach jaskrawe kolory. Naklejki fluo nie są jednak widoczne w nocy – warto to zapamiętać.

Stosuje się je często jako medium reklamowe – na ekspozycjach sklepowych, informując o promocjach, czy konkretnych produktach. Naklejki fluorescencyjne nie są produktem o wyjątkowo długiej żywotności – po ok. 12 miesiącach zaczynają tracić swoje właściwości.

Naklejki fluorescencyjne, które oferujemy naszym klientom, nie są pokrywane farbami fluorescencyjnymi. Do dyspozycji jest cała paleta barw. Poniżej prezentujemy ich próbki. Jeszcze raz przypominamy także – NAKLEJKI FLUORESCENCYJNE NIE ŚWIECĄ W NOCY!

Naklejki świecące nocą w ciemności - zasada działania

Jak to się dzieje, że odpowiednio wykonane naklejki mogą być widoczne również w ciemności? Ich zasada działania polega na tym, że światło, jakie na nie pada, jest przez nie pochłaniane i akumulowane. To właśnie ta ich właściwość sprawia, że mogą być one widoczne nawet w nocy.

Naklejki świecące nocą, jakie oferujemy, mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze oraz kształcie. Podkreślamy również to, jak ważne jest ich odpowiednie zaprojektowanie, zanim oddamy je do druku. Nieodpowiednio przygotowane naklejki świecące w nocy mogą utracić swoje właściwości. W ten sposób staną się bezużyteczne w miejscach takich jak restauracje, czy kluby, gdzie nakleja się je np. na podłogę.

Naklejki  świecące w ciemności - jednokolorowe

Są tańszą alternatywą dla tych, którzy chcą uzyskać naklejki świecące w ciemności. Nadruk można wykonać w pełnej gamie kolorów, należy jednak pamiętać o tym, że nie będzie on widoczny po ciemku. Świecąca będzie tylko niezadrukowana, jednokolorowa część.

Na zdjęciach poniżej ukazujemy naklejki w normalnym, dziennym świetle, a także w nocnym.

Naklejki świecące w ciemności - wielokolorowo

Przygotowuje się je tak, by oprócz niezadrukowanej części, widoczny nocą był także kolorowy nadruk. Jest to możliwe dzięki technologiom, jakie stosujemy podczas ich produkcji.

Poniżej przedstawiamy wygląd naklejki oraz efekt świecenia, widoczny w ciemności.

Jeśli jesteście zainteresowani ceną produktu, prosimy o podanie wielkości naklejek, sposobu docięcia oraz rodzaju i kształtu.

Pytając o cenę prosimy o przesłanie projektu oraz podanie informacji:

- wielkość naklejki

- ilość naklejek

- sposób docięcia

- rodzaj ( tylko kształty, jednokolorowe, kolorowe  )

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

 

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

- wielkość naklejki ( określić w cm czy w  mm )

- ilość naklejek

- sposób docięcia ( na arkuszu, rolka, cięte każda osobno - jak do rozdawnictwa )

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00 - 18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl