Naklejki magnetyczne

Polski

Naklejki magnetyczne to naklejki, które umieszczamy na specjalnych foliach o rożnej grubości, które wewnątrz posiadają magnes.

Z tego rodzaju folii możemy wyciąć różne kształty. Przypominamy jednak, że opłacalne to jest przy większych nakładach, które zaczynają się od 1000 sztuk. Jeśli chodzi o kolory, to w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Jesteśmy w stanie umieścić dowolnie wybraną przez klienta grafikę na magnesie reklamowym. Montaż takiej reklamy nie trwa długo, wręcz kilka sekund, tak samo jak jej usunięcie. Na produkcję magnesów reklamowych potrzebujemy dwóch dni.

Folii magnetycznej nie powinno się stosować na powierzchniach z przetłoczeniami. Powierzchnia powinna być płaska. Przed nałożeniem takiej folii należy zadbać o jej czystość. Zarówno folia, jak i podłoże nie może być zakurzone, czy oklejone piaskiem.

Naklejki, które mają znaleźć swoje zastosowanie na środkach transportu, wykonujemy z najgrubszej folii, jaką dysponujemy - 1,0 mm. Wówczas naklejka magnetyczna bardzo dobrze trzyma się nadwozia. W przypadku naklejek stosowanych wewnątrz pomieszczeń, naklejanych na stojaki, wykonujemy je z folii o grubości 0,4 mm.

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

- wielkość naklejki ( określić w cm czy w  mm )

- ilość naklejek

- sposób docięcia ( na arkuszu, rolka, cięte każda osobno - jak do rozdawnictwa )

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00 - 18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl