Masz pytania? kontakt

Druk alfabetem braille'a

Polski

Osoby dotknięte różnego rodzaju inwalidztwem zasługują na to, by umożliwić im swobodne funkcjonowanie w naszym społeczeństwie. Przestrzeń publiczna jest powoli adaptowana do ich potrzeb, lecz jeszcze wciąż wiele pozostaje do zrobienia. Zachęcamy więc do wyboru naszej oferty druku alfabetem Braille’a, dzięki której uzyskacie produkt dostosowany do osób niewidomych.

Dysponujemy technologią, która umożliwia nam druk alfabetem Braille’a na materiałach stosowanych powszechnie jako opakowania produktów, na foliach a także na papierze. Daje to więc bardzo szerokie możliwości – jesteśmy w stanie wydrukować przyjazne niepełnosprawnemu opakowanie potrzebnego produktu codziennego użytku. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, dlatego umożliwiamy skorzystanie z naszej oferty druku alfabetem Braille’a nie tylko firmom, potrzebującym większych nakładów, lecz każdemu, nawet, gdy potrzebne jest wydrukowanie jedynie jednej sztuki danego materiału. Skorzystajcie więc z naszej, przyjaznej dla osób niepełnosprawnych oferty.

Oferujemy druk od 1 sztuki oraz tłumaczenia na pismo braillowskie.

Druk bezbarwny lub kolorowy w zależności od preferencji. 

 

Co musisz wiedzieć o druku Braillem ? 

Pismo Brailla zajmuje ponad 2,5 raza więcej miejsca niż zwykłe pismo. Jeśli więc nasz tekt napisany w Arial pkt.12 mieści się na kartce A4 to pismo Brailla po przetłumaczeniu tego tekstu zajmie ponad 2,5 strony

 

Cena

Pismo Braila jest wyceniane z punktu a nie z powierzchni. Nie ma więc ceny za 1m2. Im więcej punktów ( liter Brailla) tym inna cena. Najlepiej do wyceny przesłać tekt w postaci tektowej (txt,word czy wklejony do treści emaila) wtedy po przetłumaczeniu możemy oszacowac koszt druku. Zajmuje to około 30 minut.

 

Oferujemy druk każdego wzoru drukiem wypukłym ! Nie tylko Braille, u nas możesz wydrukować etykietę z dowolną grafiką wypukłą. Szukasz mapy tyflograficznej ? Zajrzyj tu https://enaklejki.com/pl/druk-wypukly

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

druk Brailla
druk Brailla
druk Brailla
druk Brailla
druk Brailla
druk Brailla

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl