Masz pytania? kontakt

Naklejki na chodniki

Polski

Trwałe naklejki na chodniki, powierzchnie brukowe i jezdnie

Naklejki na kostkę brukową, jezdnie i chodniki mogą być jednym z bardziej efektownych sposobów reklamy. Odpowiedni pomysł w połączeniu z jakością wykonania może efektem końcowym niejednokrotnie zaskoczyć Twojego klienta, a co za tym idzie – zainteresować Twoją firmą i ofertą.

Najwyższą jakość wykonania wszystkich naklejek chodnikowych otrzymacie, decydując się na ich zakup u nas. Tworzymy je ze specjalnie przystosowanego materiału, który ma idealnie dopasować się do każdego podłoża, na które produkt będzie przyklejany. Naklejka na chodnik od nas będzie również pokryta powłoką antypoślizgową, czym zapewnisz bezpieczeństwo swoim klientom, mającym styczność z Twoją reklamą chodnikową. Wykonujemy naklejki we wszelkich rozmiarach oraz kształtach – wystarczy się z nami skontaktować oraz powiedzieć, czego potrzebujesz.

Przy aplikowaniu naklejek na chodniki, jezdnie, kostkę brukową oraz wszelkie inne powierzchnie, niezwykle istotne jest to, aby w odpowiedni sposób je nakleić. Aby oszczędzić klientom wszystkich ewentualnych kłopotów i komplikacji, za każdym razem możemy do zamówienia dołączyć instrukcję obsługi aby umożlić samodzielny montaż. Sami również świadczymy usługi montażu, demontażu oraz konfekcjonowania. Każda naklejka wykonanna na podłogę to naklejka antypośizgowa więc bezpieczeństwo przede wszystkim. 

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl