Masz pytania? kontakt

Naklejki na podłogi

Polski

Doskonałym pomysłem na reklamę są specjalnie przygotowane naklejki na podłogę. Można je wykorzystać w każdym sklepie, biurze, galerii handlowej, ale także w czasie wystaw, targów czy różnego rodzaju eventów, również w miejscach użytku publicznego. Naklejki wykonujemy na odpowiednio dobranej do podłoża folii. W naszej ofercie znajdują się naklejki, które można umieścić na takiej powierzchni jak terakota (także chropowata), gres porcelanowy, a nawet kostka brukowa, asfalt czy płyta chodnikowa. Przygotowujemy również naklejki na podłoże w postaci PCV, aluminiowe, metalowe czy na wykładziny.

 

 

Właściwości antypoślizgowe i wyjątkowa trwałość

Dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. Oferujemy naszym klientom antypoślizgowe naklejki na podłogi. Wszystkie naklejki tego rodzaju są pokrywane specjalnym laminatem antypoślizgowym, który jest bezpieczny i atestowany. To specjalna folia ochronna, która stanowi doskonałe zabezpieczenie przed ścieraniem się powierzchni czy poślizgami. Jest on niezwykle trwały, wytrzymuje od trzech miesięcy, do roku. Na trwałość naklejek antypoślizgowych na podłogi wpływ ma czas ekspozycji, miejsce, a także wiele innych czynników zewnętrznych. Mogą zostać uszkodzone przez ostro zakończone obcasy czy automatyczne czyszczenie podłogi. 


 

 

Kształty naklejek podłogowych

Oferujemy naklejki podłogowe w dowolnym kształcie, rozmaitej wielkości i w każdym kolorze. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór możliwości, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli chodzi o naklejki większe niż 180cm, to zazwyczaj są one w odpowiedni sposób dzielone na kilka części, co znacznie ułatwia ich przyklejenie. Zapewniamy naklejki podłogowe o charakterze wodoodpornym.

Ceny naklejek

Cena naklejek uwzględnia różne parametry i zależy od wybranej wielkości, ilości, a także podłoża, na jakim mają się znaleźć. 

Ważne!
Koszt naklejek uwzględnia powierzchnię antypoślizgową naklejki.

naklejki na podłogi
naklejki na podłogi
naklejki na podłogi
naklejki na podłogi
naklejki na podłogi
Naklejki covid zachowaj odstęp

Doskonałe naklejki na wykładziny

Zapewniamy wysokiej jakości naklejki na wykładziny, które charakteryzują się mocną siłą kleju, a także dużą plastycznością folii. W ten sposób naklejki doskonale trzymają się podłoża i zapewniają komfort użytkowania. Na stronie zewnętrznej stosujemy specjalny laminat, chroniący przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Proponujemy naszym klientom naklejki na wykładziny w różnych kształtach i rozmiarach, a także w dowolnej wersji kolorystycznej. Zapewniamy także usługę przyklejenia naklejek w dowolnie wybranym miejscu.

 

Trwałe naklejki na chodniki, powierzchnie brukowe i asfalt

Ten rodzaj naklejek jest bardzo często wykorzystywany w celach reklamowych. Oprócz tego dobrze pasuje do podłoża i cechuje się wysoką estetyką. 

 

Do wszystkich naklejek na asfalt, chodniki, czy podłogę, na życzenie klienta możemy załączyć instrukcję montażu, dzięki czemu bez problemu poradzicie sobie z tym samodzielnie.

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl