Masz pytania? kontakt

Naklejki na samochody

Polski

Chcecie, by Wasz samochód stał się także reklamą firmy? Warto pomyśleć o jego oklejeniu, by uzyskać efekt "reklamy na kółkach", która może przynieść oczekiwane efekty. Wystarczy zamówić nasze profesjonalne naklejki na samochód i przekonać się, że to naprawdę działa. 

Najlepsze naklejki na samochód w dobrej cenie

Naklejki na samochody wykonujemy różnymi technologiami oraz na różnych podłożach. Dobieramy je w zależności od okresu, przez jaki mają być wykorzystywane na pojeździe.

Najtańszym rozwiązaniem są naklejki na samochód krótkookresowe (do 6 miesięcy). Najdroższym, a zarazem najtrwalszym -  naklejki na samochody o trwałości do 8 lat.

Sprawdzona technologia produkcji

Nasze naklejki na samochód w postaci wielobarwnych ilustracji są drukowane, a następnie zabezpieczane lakierem bezbarwnym. To uchroni karoserię samochodu (i samą naklejkę) przed porysowaniem oraz szkodliwym działaniem promieni UV, powodującym m.in. blaknięcie.

Podłoża takie jak szyby mogą zostać pokryte specjalnym, zadrukowanym materiałem, umożliwiającym widoczność od wewnątrz. Są to folie z dziurkami - powszechnie stosowane na środkach komunikacji miejskiej. Także i takie naklejki na samochody możesz zamówić w naszej ofercie.

Jak wybrać najlepsze naklejki na samochód?

Przy doborze materiału należy kierować się przede wszystkim żywotnością naklejki na pojeździe, a nie ceną. Nie można oczekiwać, aby naklejka najtańsza wytrzymała długi okres. Wiąże się to z tym, że materiały na naklejki na pojazdy muszą spełniać określone kryteria (np. wytrzymać w odpowiednio wysokim zakresie temperatur). Jeśli macie wątpliwości, jaką naklejkę wybrać na swoje auto i chcecie się dowiedzieć, ile to konkretnie kosztuje - prosimy o kontakt, a odpowiemy na wszystkie pytania!

 
naklejki na samochód
naklejki na samochody
naklejki na samochód dostawczy
naklejki na samochód osobowy
naklejki na samochody dostawcze
naklejki na samochody - dostawczak

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl