Masz pytania? kontakt

Naklejki na ściany

Polski

Przykłady realizacji znajdziesz na dole strony.

Poszukujesz ciekawego sposobu na udekorowanie ściany – zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej ?  Jeśli tak, zachęcamy do postawienia na oferowane przez nas naklejki na ściany. W ten sposób na ścianie można umieścić logo swojej firmy, napis czy też cokolwiek innego.

Wykonujemy naklejki na ściany według projektu klienta lub też sami zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Możemy zająć się także montażem w miejscu docelowym. 

Na elewację i na ściany wewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się naklejki na ścianę, które z powodzeniem dopasować można do koncepcji dekoracyjnej. Produkujemy takie naklejki, które przez lata będą dobrze wyglądać na ścianach wewnętrznych, jak i elewacjach budynków.

 

Wewnętrzne naklejki odmienią ściany

Naklejki na ściany wewnętrzne wykonujemy, używając do tego odpowiedniego materiału, który będzie idealnie trzymał się podłoża. Naklejki tego typu wykonujemy jako:

Kolorowe naklejki

Mogą zostać stworzone w pełnych kolorach (jako zdjęcia czy obrazy). Wszystkie naklejki wykonujemy w dowolnym kształcie i formacie.

W razie potrzeby naklejki możemy polakierować, co zwiększy odporność na zarysowanie i ułatwi utrzymanie w czystości. 

Jednokolorowe kształty

Z tego rozwiązania korzysta najwięcej klientów. Przygotowujemy naklejki w określonym kształcie i wymiarze. Mogą to być wzory, litery czy inne kształty. Następnie wybieramy kolor z bogatej palety barw. Poniżej przedstawimy wszystkie próbki kolorów, jakimi dysponujemy.

Warto podkreślić, że folia ma dość specyficzne właściwości, gdyż dzięki niej istnieje szansa na usunięcie naklejki ze ściany, bez jej uszkodzenia. Wszystko to dzięki odpowiedniemu klejowi. Należy jednak pamiętać, by nie umieszczać tego rodzaju naklejek na farbach lateksowych. W tym przypadku usuwanie naklejki powoduje jednoczesne odrywanie się farby ze ściany.

 

Efektywna reklama zewnętrzna: naklejki na elewacje

Naklejki na ściany zewnętrzne to bardzo dobra i funkcjonalna reklama.  To dobra odmiana dla popularnych banerów, którymi ulice są już przesycone. Naklejki na ściany przykuwają wzrok i jeśli są ciekawie zaprojektowane - na długo zapadają w pamięci potencjalnych klientów.

Naklejki na elewację wykonujemy ze specjalnej folii pokrytej grubą warstwą kleju. Wykonane w ten sposób naklejki na ścianę są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a jednocześnie pozwalają na łatwą aplikację i usuwanie - naklejki dobrze trzymają się podłoża, a po usunięciu nie pozostawiają po sobie kleju.

Tego typu naklejki na ściany można stosować także na powierzchnie chropowate. Bardzo dobrze dopasowują się do nierówności podłoża. Powinny być jednak naklejane wyłącznie na suche powierzchnie. Dodatkowo możemy zabezpieczyć je lakierem przed porysowaniem lub wyblaknięciem.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem naklejki na ściany zewnętrzne lub wewnętrzne, prosimy o kontakt. Doradcy odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać produkt na miarę każdych oczekiwań. 

Serdecznie zapraszamy!

 
naklejki na ściany
wielkoformatowe naklejki na ściany
wewnętrzne naklejki na ściany
duże naklejki na ściany
duży wybór naklejek na ściany
alternatywne naklejki na ściany
naklejki na ściany budynków
naklejki na ściany magazynów
naklejki na ściany domów

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl