Masz pytania? kontakt

Naklejki na szyby

Polski

Naklejki na szyby jednobarwne

Naklejki jednobarwne to na ogół wycięte z folii kształty czy litery o dowolnym, jednym kolorze. Dysponujemy szeroką gamą kolorów. Wykonujemy każdą ilość i wielkość wydruku. Dostarczamy je do klientów na specjalnej folii, która umożliwia samodzielne przyklejenie naklejek na okna w jednym kawałku. Naklejki mogą być eksponowane po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie szyby. W przypadku ekspozycji wewnętrznej, naklejki należy wykonać w tak zwanym odbiciu lustrzanym. Wówczas można je przyklejać od wewnątrz pomieszczenia.

 

UWAGA NOWOŚĆ !

Naklejki wielokrotnego użytku ! Na każdą powierzchnię

Naklejki przyklej - odklej - przyklej - odklej. Zobacz tu : http://www.enaklejki.com/pl/naklejki-bezklejowe

 

 

 

Naklejki wielokolorowe na szyby

Naklejki wielokolorowe wykonujemy techniką drukowaną. Dowolny format i nakład. Naklejki do ekspozycji zewnętrznej zazwyczaj są lakierowane, aby chronić je przed wyblaknięciem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Naklejki wielokolorowe od wewnątrz oraz naklejki dwustronne

Wykonujemy także naklejki na szybę przyklejane od wewnątrz. Format, jak i nakład są całkowicie dowolne. Stosujemy do tego metodę druku i pokrywamy je klejem od strony nadrukowanej. To umożliwia przyklejanie naklejek na okno od środka. Jeszcze do niedawna koszt wydruku takich naklejek w małej ilości był dość wysoki, do czego przyczyniała się skomplikowana technologia druku. Obecnie jednak tego typu naklejki są praktycznie na każdą kieszeń.

Naklejki dwustronne na szybę wykonujemy w każdym nakładzie oraz dowolnym kształcie. Dzięki zastosowaniu specjalnej błony klejowej naklejki na szyby nie prześwitują po przyklejeniu.

odklejane naklejki na szyby
duże naklejki na szyby
przeźroczyste naklejki na szyby
kolorowe naklejki na szyby
kolorowe naklejki na szyby
kolorowe naklejki na szyby
kolorowe naklejki na szyby
kolorowe naklejki na szyby

Naklejki na szyby zapewniające widoczność od wewnątrz

W celu zapewnienia widoczności oraz przepuszczania światła stosujemy folię typu One WayVision, czyli taką, która przepuszcza światło. Folia ta posiada specjalne otworki. Od strony zewnętrznej widoczna jest grafika. Naklejki tego typu znajdują szerokie zastosowanie na witrynach sklepowych, szybach samochodów, czy środkach komunikacji miejskiej. Naklejka taka przyklejana jest zawsze po zewnętrznej stronie szyby.

Poniżej zdjęcia przedstawiające widok z zewnątrz oraz od wewnątrz.

naklejki na szyby widok z zewnątrz
naklejki na szyby widok od środka

Naklejki na szyby nie zapewniające widoczności od wewnątrz

Często stosowane rozwiązanie na szybach drzwi wejściowych. Grafika widoczna jest tylko z jednej strony. Na ogół naklejane po obydwu stronach szyby, tak aby były widoczne dla wchodzących i wychodzących. Stosujemy tu różne typy folii, zależnie od okresu ekspozycji oraz warunków. Maję one trwałość od 3 miesięcy, nawet do dziesięciu lat. W razie potrzeby naklejki na okna również lakierujemy. Kształty mogą być dowolne. Folia, z jakiej wykonujemy naklejki na okna,cechuje się dużą grubością, dlatego nie przepuszcza światła.

piwne naklejki na szyby
ładne naklejki na szyby
naklejki na szyby do kiosku

Naklejki na szyby nie zapewniające widoczności od wewnątrz ale przepuszczające światło

Mają szerokie zastosowanie w biurach: dekoracyjne, oddzielające pomieszczenia, albo zabezpieczające przed promieniami słonecznymi. Do wykonania tego typu naklejek używamy matowej folii bezbarwnej. Zaklejona powierzchnia matuje szybę, ale nadal przepuszcza światło. Właściwie wykorzystane dodają elegancji pomieszczeniu. Mogą być stosowane zarówno na szyby wewnętrzne, jak i zewnętrzne pomieszczeń. We wszystkich kształtach i wielkościach. Zapewniamy montaż.

UWAGA !

Przy każdym zleceniu prosimy o sprecyzowanie, na jakiej wysokości od ziemi odbywać będzie się montaż.Ma to wpływ na koszty usługi, ponieważ w niektórych przypadkach może być konieczne, np. użycie podnośnika z powodu braku dostępności do zewnętrznej części szyb od wnętrza pomieszczenia, znajdującego się na dużej wysokości.

 WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK   

naklejki na szyby

 

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl