Masz pytania? kontakt

Naklejki reklamowe

Polski

Druk naklejek reklamowych

PEŁNY KOLOR - DOWOLNY KSZTAŁT - CIĘCIE NA SZTUKI - KONFEKCONOWANIE

Chcesz zapewnić sobie sprawną promocję i zwiększyć rozpoznawalność swojego logo? Zachęcamy, by zlecić druk naklejek reklamowych, dzięki którym możliwe jest dotarcie do szerokiego grona klientów!

Naklejki reklamowe na najwyższym poziomie

Druk naklejek reklamowych to nasza specjalność. Drukujemy wysokiej jakości naklejki kolorowe na różnych powierzchniach. Troszcząc się o zadowolenie klienta, odpowiednio dobieramy materiał druku - w zależności od podłoża, na jakim mają zostać naklejone, czasu ekspozycji oraz innych parametrów. Można nam zaufać – wiemy, co zrobić, by druk spełnił każde oczekiwania! Drukujemy specjalne naklejki na metal, drewno, a także na powierzchnie nierówne, chropowate czy na gumę. Bez względu na to, jakich naklejek potrzeba – znajdziemy dla Was odpowiednie rozwiązanie.

 

Druk naklejek – jakie wybrać?

Poszczególne folie odznaczają się różnymi właściwościami a także siłą klejenia. Z tego powodu zapewniamy pełne wsparcie doradcze w tym zakresie – podpowiadając, który produkt sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku.

Troszczymy się o to, by wykonać druk naklejek dopasowanych do miejsca, gdzie zostaną one umieszczone. Po zakończeniu ekspozycji naklejki można łatwo usunąć i nie pozostanie po nich żaden ślad. Dodatkowo, wszystkie nadruki przeznaczone na pojazdy posiadają zabezpieczenie w postaci utwardzanego bezbarwnego lakieru. To doskonała ochrona przed zarysowaniem czy utratą koloru. W przypadku ekspozycji naklejek wynoszącej dłużej niż rok, stosujemy bezbarwne lakiery utwardzane, co przekłada się na wysoką trwałość.   

 

Kształt, jakiego potrzebujesz

Jeśli chcesz, aby naklejki wyróżniały się na tle innych, pomożemy to zrobić. Oferujemy druk naklejek reklamowych w wielu różnych kształtach. W ramach naszych usług zapewniamy także docięcie naklejek – tak, aby ich umieszczenie w wybranym miejscu było proste. To klient decyduje o sposobie pocięcia: na sztuki do kształtu, na arkuszach lub na rolce – my dopasowujemy się do oczekiwań.

 

Kompleksowa obsługa

Druk naklejek to nie wszystko, co możemy zaoferować.  Zapewniamy także pełną obsługę graficzną. Wymyślimy szatę graficzną, wykonamy projekt i wyprodukujemy różne kształty naklejek - w zależności od potrzeb.

Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami oferty oraz by złożyć zamówienie na swoje naklejki!

 

druk naklejek
profesjonalny druk naklejek
enaklejki.com - druk naklejek
isay druk naklejek
warsaw chopon airport druk naklejek
kolorowy druk naklejek

Naklejki do przyklejania od wewnątrz (druk znajduje się po stronie kleju). Naklejki takie mogą zostać wykonane na specjalnej błonie nieprzepuszczającej światła, co czyni je bardzo dobrze widocznymi z obu stron.

przykład - druk naklejek
przykłady naklejek

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl