Masz pytania? kontakt

Naklejki techniczne

Polski

Naklejki techniczne są przydatne w niemal każdym zakładzie przemysłowym jednak ich zakres zastosowania jest znacznie szerszy. Etykiety samoprzylepne umieszcza się m.in. na urządzeniach, ciągach produkcyjnych czy na sprzęcie elektronicznym, który później trafia do klienta. Aby mieć pewność, że jakość takich naklejek jak i komunikat na nich zawarty wpisuje się w Twoje oczekiwania, warto postawić na współpracę z profesjonalistami!

 

Etykiety samoprzylepne, jakich potrzeba

Etykiety samoprzylepne wykonujemy po dokładnym ustaleniu szczegółów i parametrów z każdym klientem indywidualnie. Naklejki mogą posiadać mnóstwo szczegółowych informacji, w tym także zapisanych jako kody, dlatego podczas przygotowania zwracamy uwagę na każdy detal.

W większości przypadków, naklejki techniczne są numerowane zgodnie z określonymi, jednolitymi zasadami. Czasem jednak zdarza się potrzeba, by wszystkie naklejki techniczne posiadały inny kod. Dla nas to nie problem – wykonamy je zgodnie z życzeniem klienta. Dodatkowo wszelkie informacje zawarte na naklejkach mogą być zakodowane – możemy to zrobić w prawie wszystkich dostępnych kodach na rynku. 

Etykiety techniczne wykonujemy na surowcach odpornych na wysokie temperatury oraz odporne na ścieranie. Używamy silnych klejów wiodących prducentów w tym firmy 3M. Każda etykieta techniczna może posiadać dowolny kształt, grubość, twardość oraz rozmiar. Wycinamy etykiety oraz otwory technologiczne. Posiadamy możliwość odwzorowania etykiety po przesłaniu nam próbki. 

 

Dostosujemy się do Państwa potrzeb

Najpopularniejsze techniczne etykiety samoprzylepne to te w kształcie prostokąta. Jeżeli jesteście zainteresowani tym typem naklejek, poniżej znajdziecie wykaz standardowych wymiarów dostępnych na naklejki techniczne.

 

 

Zazwyczaj naklejki na sprzęt elektroniczny, także te odporne na wysokie temperatury, dostarczamy w rolkach po około 1000 szt., jednak istnieje możliwość zamówienia mniejszej lub większej ilości – w zależności od potrzeb.

Naklejki na urządzenia (etykiety techniczne)

Produkujemy etykiety samoprzylepne na panele czołowe urządzeń. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na ścieranie z bardzo wysoką siłą klejenia. Każda etykieta jest wykonywana według oczekiwanego kształtu.

Etykiety na sprzęt elektroniczny (procesory oraz układy scalone)

Etykiety na sprzęt elektroniczny powstają ze specjalnego tworzywa odpornego na wysokie temperatury,w tym lutowanie falowe (nie ulegają stopieniu). Etykiety samoprzylepne mogą być zadrukowane kodami. Wytrzymują wysokie temperatury. 

Etykiety odporne na wysokie temperatury

Oferujemy etykiety samoprzylepne odporne na temperatury sięgające 600 stopni Celsjusza. Szeroka gama błon klejowych umożliwia nam zaoferowanie najlepszego rozwiązania. 

 

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz naklejek technicznych i na sprzęt elektroniczny, odpornych na wysokie temperatury.

etykiety samoprzylepne na standy
profesjonalne etykiety samoprzylepne
różne etykiety samoprzylepne
duży wybór etykiet samoprzylepnych

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl