Masz pytania? kontakt

Siatki Banery

Polski

Banery to elementy graficzne o konkretnych wymiarach, które są przede wszystkim formą reklamy. W dzisiejszych czasach tworzone są w oparciu o najnowsze technologie. Także i my mamy możliwość z nich korzystać, więc robimy to najlepiej jak potrafimy.

Banery również posiadamy w swojej ofercie. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów. Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Służą reklamie, dlatego też muszą zawierać atrakcyjną ofertę i przyciągającą wzrok grafikę. Jeżeli nie dysponujecie Państwo własnym pomysłem, sami stworzymy odpowiedni projekt.

Banery wykonujemy o dowolnych wymiarach, także o dowolnym kształcie. Najczęściej jednak przyjmują formę kwadratu i prostokąta.

Ta forma reklamy może zostać wypordukowana na szerokiej gamie materiałów. Różnią się one między sobą przede wszystkim strukturą. Dostępne są materiały gładkie, chropowate oraz przepuszczające światło ( tak zwane siatki wykorzystywane często na rusztowaniach do zamaskowania prac konserwacyjnych na budynkach ). Pokryte ciekawą grafiką są atrakcyjną formą reklamy.

Poniżej znajdą Państwo przykłady zastosowania oraz wybrane najbardziej popularne wzory stosowane na tego typu nośniki reklamowe.

numeracja: 
35

KONTAKT

Dane teleadresowe

tel./ kom.  +48 22 662 49 16 

( 7.00-22.00 7 dni ) 

sprzedaz@enaklejki.com.pl

UWAGA!

Pytając o cenę prosimy o podanie:

-wielkość naklejki (określić w cm czy w mm)

-ilość naklejek

-sposób docięcia (na arkuszu, rolka, cięte każda osobno-jak do rozdawnictwa)

na korespondencję staramy się odpowiadać w ciągu kilkunastu minut.

Wszystkie ceny podawane są w wartościach NETTO !

Formy płatności :

Zapraszamy. BIURO.

pon-pt 8.00-18.00

sobota: prosimy o telefon przed wizytą. 

ET Usługi Reklamowe

ul. Koronacyjna 20a

02-496 Warszawa

NIP PL521 212 45 48

 

WRÓĆ DO WZORÓW WSZYSTKICH NAKLEJEK

TOMASZ BARTOSIEWICZ E T USŁUGI REKLAMOWE w Verif.pl